top of page

PSYCH-K®

Çalışma için
iletişime geçin!

PSYCH-K® Nedir?

Kendini sınırlandırmana ve kendi kendini sabote etmene yol açan ve bilinçli farkındalığının dışında kalan inançlarını değiştirmene yardımcı olan, yalın ama bir o kadar da güçlü bir süreçtir. Etkinliği tüm dünyadan yüzbinlerce insanda otuz yılın üstünde bir süredir kanıtlanmış bir yöntem olan PSYCH-K®, bazısı kadim zihin ve beden bilgeliğinden süzülen, bazısı çağdaş sinirbilim araştırmalarından elde edilmiş dönüşüm araçlarının benzersiz bir bileşimidir.

"PSYCH-K®, insani bir deneyim yaşayan ilahi bir yaratık olarak potansiyelinin tam ifadesini sınırlayan bilinçli zihnin ötesindeki inançlarını değiştirmek için tasarlanmış bir dizi ilke ve süreçtir." Rob Williams, PSYCH-K® oluşturucusu

 

Yaşamındaki kararların %95ini, aslında, bilinçli farkındalığının dışında işleyen bir mekanizma ile verirsin. Bu mekanizma bazen sana hizmet etmeyen, potansiyelini kısıtlayan, arzuladıklarını yaşamaktan seni alıkoyan ve ihtiyacın olan huzurdan seni yoksun bırakan bir yaşamı deneyimlemene sebep olabilir. PSYCH-K®, bu mekanizman düzeyinde işleyerek, sana, arzu ettiğin dönüşümünü kolaylaştıran çığır açıcı bir yaklaşım sunar. Yaşamında sağlıklı, huzurlu ve doygun ilerlemene engel olan ve bilinç düzeyinde bilmediğin her ne zihinsel kodun varsa, senin varoluşuna hizmet edecek şekilde değiştirmene destek olur.

PSYCH-K® hangi konularda sana yardımcı olabilir?

Seninle ilgili aklına gelebilecek her alanda! İlişkiler, kişisel güç, performans (iş, spor, diet, vb.) maneviyat, refah, sağlık ve beden. PSYCH-K® ile kendi gücünü eline alıp arzuladığın değişimi gerçekleştirme potansiyelini açığa çıkarabilirsin. 

Her şey bir yana, daha mutlu ve daha tatmin edici bir yaşamda ilerleyebilmen için, kendini, koşullarını ve kişisel potansiyelini, zihninin bilinçli farkındalığının dışında kalan kısmıyla ve ya bilinçle tekrar kavraman için PSYCH-K® sana yardım eder.

PSYCH-K® hangi yönleriyle farklı?
PSYCH-K®, değiştirmek istediğin inancınını dönüştürürken, zaten varolan kendi gücünü eline alman üzerine programlanmıştır. PSYCH-K® çalışmasında, PSYCH-K® Kolaylaştırıcısı, senin varlığındaki bilgeliğin açığa çıkıp arzu ettiğin dönüşümü kolayca gerçekleştirmen için alan tutar. 

 

İçeriğindeki izin protokolleri, dönüşümün sadece sen arzuladığın için değil ama her açıdan senin için güvenli ve uygun bir zamanda olmasını sağlar. Güvenli ve uygun olmadığı ve hali hazırda sana bir mesaj taşıdığı anlaşılan dönüştürmek istediğin konulara dokunulmasına izin vermez. PSYCH-K®'nin içerdiği araçların hangisinin sana yararlı olduğunu, Kas Testi aracılığıyla senin sistemin tarafından söyleneceği için terzi işi sana özel bir çalışma gerçekleşir. 

Image by Catherine

PSYCH-K® güvenlidir

Zihninde ve bedeninde zaten taşıdığın bilgeliği kullanarak hayatındaki 'problem' dediğin mevcut durumu ya da hali yaratan inançlarını dönüştürme potansiyeline dayanmaktadır. Sisteminden bu değişikliğin güvenli ve uygun olduğunun onayını alan protokollerle donatılmıştır.

Image by Priscilla Du Preez

PSYCH-K® beraber yapma sürecidir

Senin kendi gücünü eline alıp arzu ettiğin değişimi meydana getirmek için kendi bilgeliğini ve sistemini kullanmanı sağlar. Kolaylaştırıcı bu sürece rehberlik eder ve dönüşümü yaratacak bilgeliğini açığa çıkartman için alan tutar. 

Yasal Uyarı:

PSYCH-K® yöntemi bilinçaltı inançların değiştirilmesi ile sınırlıdır. Amacı, beden/zihin sisteminin doğal iyileşme sürecini açığa çıkartarak, yetkili tıbbi uzmanlar tarafından uygulanan tıbbi tedavi ve yöntemlerinin yerine geçmek değildir, sadece bu süreçlere destek olmaktır. PSYCH-K® süreçleri akut ya da kronik herhangi bir hastalığa, fiziksel sakatlığa, zihinsel hastalığa ya da tıbbi probleme teşhis koymak, tedavi etmek, iyileştirmek amaçlı tasarlanmamışlardır. PSYCH-K® süreçleri gerekli tıbbi tedavi ya da ruhsal tedavi yerine ikame edilemezler. PSYCH-K® bir tıbbi bir öneri değildir ve bu şekilde kullanılmamalıdır.

bottom of page