top of page
mandala.png

Doğduğun an, eline nasıl işlediğini gösteren kendi kullanıcı kılavuzun verilseydi, hayatın nasıl olurdu?

Senin için neyin doğru olup olmadığını çok iyi bilen, içinde bir yerde bir sen olduğunu keşfetmek neye benzerdi? Öyle bir sen ki tüm hayatın boyunca yanıtlarına güvenebil.

Etrafın, onun, bunun, diğerlerinin seni nasıl koşullandırdığını fark edip sadece sana özel biricik yolundan yürümeye başlayarak doğduğun kişi olmayı deneyimlemek nasıl hissettirirdi? Yaşamında karşılaştığın dirençlerinin, bedeninde taşıdığın yüklerinin hangileri yok olurdu?   

Human Design, hakiki özünü anlayabilmeni kolaylaştıran pratik bir yol. Biricikliğini keşfetmeye ve tasarımından yaşamaya gönüllüysen, yaşamında bununla uyumlu yürümende elinde sana özel kullanıcı kılavuzun. Zihninin işitmeye aşina olduğun  sesinin ötesinde, içindeki bilgeliği dinleyerek, huzurlu ve doygun deneyimler yaşayabilmen için sana dair bir harita.

"Human Design Sistemi bir inanç sistemi değildir. Hiçbir şeye inanmanızı gerektirmez. Bana inanmanı gerektirmez. Hikaye değildir. Felsefe değildir. Varlığın doğasının somut bir haritasıdır. Kendimizi görmemizin mantıklı bir yolu"

Ra Uru Hu, Human Design Sisteminin Oluşturucusu 

Human Design

Tasarımını keşfet. Özünü yaşa.

HUMAN DESIGN

TASARIMINI YAŞA ATÖLYESİ

Uluslararası Human Design Okulu'nun bu ilk eğitimi hem Human Design sisteminin kilit kavramları ile tanışman hem de bunları yaşamında deneyleyip hakiki özünü deneyimlemeye başlaman bakımından çok özel. 

  • Hakiki Özünü kucaklayarak yaşamayı dene!

  • Çabayı bırak! En az dirençle yürüyebilirsin!

  • Formunun bilgeliği sana yolunda rehberlik etsin!

  • Zihninin seni sabote eden konuşmalarını fark et!

  • Koşullandırılmalarından arınmaya başla!

  • Etrafınla, kendi özünden yaşayarak ve onların kendi özlerinden yaşayabilmelerine alan açarak nasıl bütünleşeceğini bul! 

bottom of page