top of page
Evren Biron

1978 yılında İstanbul'da doğdum. 

İ.T.Ü.'de Elektronik&Telekomünikasyon Mühendisliği alanında M.Sc. ve Biyomedikal Mühendisliği alanında B.Sc. ünvanlarını aldım.

Uluslararası bir firmanın çok çeşitli pozisyonlarında görev aldıktan sonra en son pazarlama yöneticiliğinde yirmi yıllık medikal sektör deneyimimi tamamladım. 

 

2011 yılında kendime doğru bir yolculuğa çıkma ihtiyacı hissettiğimden beri zihnimi anlama çalışmaları ve kendimi keşfetme yolculuğu biricik tutkum. Gerçek kendime dair farkındalığımı arttırma, bu potansiyelin önündeki engelleri kaldırıp "Gerçek Özüm"ü olduğu gibi açığa çıkartarak biricikliğimi yaşamıma katma deneyimleri, merakla baktığım, zenginleştiğimi hissettiğim uğraşlarım. Bu yolun her daim bir öğrencisi ve yoldaşıyım.

Zihnim üzerinden işleyen koşullandırmalarıma, doğal enerji mekaniğime ve özümden nasıl işleyebileceğime dair sıra dışı farkındalıklar getiren aydınlatıcı bir araç olan Human Design ile tanıştım. Bu aracı daha derinlemesine öğrenmek ve yaşamında benzer deneyimler yaşamak isteyenlere tanıştırmak üzere, tek yetkili okul olan International Human Design School'da bir öğrenim yolculuğuna çıktım. Bu yolda önemli aşamalardan biri olan Living Your Design Guide sertifikasını aldım. 

Yolculuğumun sürprizlerinden biri de PSYCH-K®. Yaşamımda harikulade gelişmeler deneyimlememe aracı oldu ve olmayı da sürdürüyor. İnançlarımı bana hizmet edecek şekilde yeniden programlamama imkan veren ve potansiyelimin önündeki kısıtlamaları kaldıran PSYCH-K®'nin tüm eğitimlerini (Temel, İleri Entegrasyon, Usta Kolaylaştırma ve Sağlık ve İyilik) tamamlayarak PSYCH-K® Kolaylaştırıcısı olduğumdan beridir, diğerlerinin bu yalın ve etkili yöntemden yararlanması için onlarla beraber alan tutuyorum.      

PSYCH-K®  Kolaylaştırcısı

PSYCH-K® Center International

Living Your Design Guide

International Human Design School

Professional Certified Coach

Koçluk Merkezi

bottom of page