top of page

ASTROLOJİK DANIŞMANLIK 

Astroloji, bir sembol okuma sanatıdır. Gökyüzünün içimizdeki yansımasının hayata aktarımıdır. Astrolojiyi, hocam Hakan Kırkoğlu’nun ifadesiyle şöyle tanımlıyorum: “Sokağa çıkarken gökyüzüne bakarız, hava çok bulutluysa şemsiyemizi yanımıza alırız. Eğer yağmur yağarsa şemsiyemizle kendimizi koruma altına alırız. Peki ya havada bulut yokken dışarı çıktıysak? O zaman kendimize acil eylem planları oluştururuz. Örneğin şemsiye satın alabiliriz veya saçak altına saklanabiliriz, bir kafeye girebiliriz, başımıza poşet geçirebiliriz, yağmurdan keyif almaya bakabiliriz veya kendimizi suçlayıp keşkeler silsilesi sıralayabiliriz. Bekli de suçlayacak başka birilerini bulabiliriz. Bir olay karşısında yaşanabilecek onlarca alternatif olaylar dizisi vardır. Ve bu diziyi etkileyen, karar mekanizmaları. Astroloji resmin bütününü ortaya koyar. Ve siz bazen yanınıza almış olduğunuz şemsiyeyi açmanın hazzını yaşarken, bazen de elinizde duran şemsiyeyi nasıl fark edemediğini deneyimlersiniz.”

Bir astrolojik danışmanlıkta genel olarak, hayatın genel kapasitesi, kişilik, çevresel faktörler, yetenekler, hayatın zorlayan veya rahat yönleri, kariyer, para, ilişkiler, eğitim, inanç, çocuklar, hobiler, gelecek planları gibi başlıklar ele alınmaktadır. Genel astrolojik danışmanlığın devamında o yılın kapasitesi ve potansiyelleri hakkında bilgi verilir.

Bir astrolojik danışmanlık için; danışmanlık alacak kişiye ait doğum tarihi, doğum yeri ve net doğum saati gerekmektedir. Danışmanlık hizmeti boyunca tüm görüşmeler danışan veya danışman tarafından kayıt altına alınarak görüşme sonrası teslim edilmektedir. Bir danışmanlık görüşmesi ortalama 2,5-3 saat sürmektedir.

Astronomik Saat

Doğum Haritası

Yükselen Burç

Güneş Burcu

Ay Burcu

Kiron Analizi

Rektifikasyon

Image by Vedrana Filipović

İlişkiler Analizi

Maddi Varlık Analizi

Manevi Varlık Analizi

Kariyer Planlama

Kriz Öngörme

bottom of page